Aktualizacja 2020-06-23 22:00

Drużynowe Internetowe Mistrzostwa Dolnego Śląska

GRUPA A

Miejsce Drużyna Rozegrane VP Wygrane Remis Przegrane Imp
1 Szlem Dzierżoniów 6 83,67 5 0 1 278-166
2 Stary AZS 6 77,42 4 0 1 220-120
3 Strachota 2 6 75,77 4 0 2 251-153
4 Strachota 1 6 72,33 4 0 2 231-163
5 07 6 43,76 2 0 4 174-252
6 KB Zabobrze Jelenia Góra 6 35,69 1 0 5 127-260
7 IMPAS WROCŁAW 6 31,36 1 0 5 167-304

Wyniki GRUPA A

nr Data Gospodarz Vp (Imp) : (Imp) Vp Gość Wyniki
Runda 1 / 25.05.2020 – 31.05.2020
1A 25-05-2020 Strachota 1 13,04 (23) : (12) 6,96 KB Zabobrze Jelenia Góra Link do BBO
2A 26-05-2020 IMPAS WROCŁAW 0,57 (29) : (82) 19,43 Szlem Dzierżoniów Link do BBO
3A 28-05-2020 Strachota 2 15,19 (52) : (31) 4,81 07 Link do BBO
4A 31-05-2020 Strachota 2 14,39 (39) : (22) 5,61 Strachota 1 Link do BBO
5A 29-05-2020 KB Zabobrze Jelenia Góra 12,29 (34) : (26) 7,71 07 Link do BBO
6A 30-05-2020 Stary AZS 15,74 (46) : (22) 4,26 IMPAS WROCŁAW Link do BBO
Runda 2 / 01.06.2020 – 07.06.2020
7A 08-06-2020 Stary AZS 16,73 (46) : (16) 3,27 Strachota 2 Link do BBO
8A 02-06-2020 Strachota 1 15,19 (42) : (21) 4,81 IMPAS WROCŁAW Link do BBO
9A 03-06-2020 Szlem Dzierżoniów 17,17 (45) : (12) 2,83 KB Zabobrze Jelenia Góra Link do BBO
10A 31-05-2020 Szlem Dzierżoniów 12,55 (40) : (31) 7,45 Stary AZS Link do BBO
11A 01-06-2020 Strachota 2 20 (78) : (6) 0 KB Zabobrze Jelenia Góra Link do BBO
12A 06-06-2020 07 1,79 (17) : (58) 18,21 Strachota 1 Link do BBO
Runda 3 / 08.06.2020 – 14.06.2020
13A 09-06-2020 07 2,69 (26) : (60) 17,31 Szlem Dzierżoniów Link do BBO
14A 08-06-2020 Stary AZS 17,31 (57) : (23) 2,69 Strachota 1 Link do BBO
15A 10-06-2020 IMPAS WROCŁAW 2,28 (14) : (51) 17,72 Strachota 2 Link do BBO
16A 06-06-2020 IMPAS WROCŁAW 8,24 (33) : (39) 11,76 07 Link do BBO
17A 04-06-2020 Szlem Dzierżoniów 14,8 (34) : (15) 5,2 Strachota 2 Link do BBO
18A 09-06-2020 KB Zabobrze Jelenia Góra 4,81 (19) : (40) 15,19 Stary AZS Link do BBO
19A 12-06-2020 KB Zabobrze Jelenia Góra 8,8 (44) : (48) 11,2 IMPAS WROCŁAW Link do BBO
20A 11-06-2020 07 15 (35) : (15) 5 Stary AZS Link do BBO
21A 10-06-2020 Strachota 1 17,59 (53) : (17) 2,41 Szlem Dzierżoniów Link do BBO

GRUPA B

Miejsce Drużyna Rozegrane VP Wygrane Remis Przegrane Imp
1 Czterej brydżyści i kot 5 76,07 4 0 1 278-127
2 ERTEDWASZ 5 72,75 4 0 1 223-114
3 Chełmiec 2 5 53 4 0 1 158-158
4 BKB Bolesławiec 5 43,12 2 0 3 127-170
5 Stara Gwardia 5 28,35 0 0 5 135-223
6 Chełmiec 5 26,71 1 0 4 135-262

Wyniki GRUPA B

nr Data Gospodarz Vp (Imp) : (Imp) Vp Gość Wyniki
Runda 1 / 25.05.2020 – 31.05.2020
1B 28-05-2020 Chełmiec 2 17,72 (50) : (13) 2,28 BKB Bolesławiec Link do BBO
2B 28-05-2020 stara gwardia 6,25 (26) : (40) 13,75 Czterej brydżyści i kot Link do BBO
3B 28-05-2020 Chełmiec 0,84 (14) : (64) 19,16 ERTEDWASZ Link do BBO
4B 30-05-2020 Chełmiec 2 0,31 (5) : (61) 19,69 Czterej brydżyści i kot Link do BBO
5B 29-05-2020 BKB Bolesławiec 6,96 (23) : (34) 13,04 ERTEDWASZ Link do BBO
6B 27-05-2020 stara gwardia 5,82 (37) : (53) 14,18 Chełmiec Link do BBO
Runda 2 / 01.06.2020 – 07.06.2020
7B 01-06-2020 Chełmiec 2 12,29 (22) : (14) 7,71 ERTEDWASZ Link do BBO
8B 02-06-2020 Czterej brydżyści i kot 19,52 (79) : (25) 0,48 Chełmiec Link do BBO
9B 02-06-2020 BKB Bolesławiec 16,26 (40) : (13) 3,74 stara gwardia Link do BBO
10B 04-06-2020 Chełmiec 2 11,48 (35) : (30) 8,52 Chełmiec Link do BBO
11B 03-06-2020 ERTEDWASZ 16,26 (44) : (17) 3,74 stara gwardia Link do BBO
12B 04-06-2020 Czterej brydżyści i kot 19,69 (60) : (4) 0,31 BKB Bolesławiec Link do BBO
Runda 3 / 08.06.2020 – 14.06.2020
13B 09-06-2020 Chełmiec 2 11,2 (46) : (42) 8,8 stara gwardia Link do BBO
14B 12-06-2020 Chełmiec 2,69 (13) : (47) 17,31 BKB Bolesławiec Link do BBO
15B 10-06-2020 ERTEDWASZ 16,58 (67) : (38) 3,42 Czterej brydżyści i kot Link do BBO

II Etap Mistrzostw: Wyniki Półfinałowe - Mecz 32 rozdania (dogrywki 2 rozdania)

Data Gospodarz Vp (Imp) : (Imp) Vp Gość Wyniki
Runda Półfinałowa / 15.06.2020 – 18.06.2020
Półfinał A 16-06-2020 g. 18:00 Szlem Dzierżoniów 18,37 (94) : (34) 1,63 ERTEDWASZ 1 seg. 2 seg.
Półfinał B 13-06-2020 g. 16:15 Czterej brydżyści i kot 17,96 (78) : (23) 2,04 Stary AZS 1 seg. 2 seg.

III Etap Mistrzostw: FINAŁ - Mecz 32 rozdania (dogrywki 2 rozdania)

Data Gospodarz Vp (Imp) : (Imp) Vp Gość Wyniki
Runda Finałowa / 18.06.2020 – 28.06.2020
Mecz o Mistrzostwo 23-06-2020 Szlem Dzierżoniów 11,67 (58) : (50) 8,33 Czterej brydżyści i kot 1 seg. 2 seg.
Mecz pocieszenia 28-06-2020 ERTEDWASZ 15 (36) : (16) 5 Stary AZS Link do BBO

Jeżeli jesteś sędzią brydżowym i chciałbyś wyniki swoich turniejów utrzymywać na tym serwerze -> wyślij wiadomość

Strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.